SBS Katus logo
+372 5035 866

Vajad katust? Helista!

Endla 24, Tallinn

10142, Harjumaa

PAIGALDAMINE
SBS katusekatte paigaldamine

Vajad uut katust või soovid renoveerida vana? Meie põhitegevuseks on vanade lamekatuste renoveerimine ja soojustamine ning ükski katus pole liiga väike või liiga suur. Olgu vaja kas 10m2 või tuhandetesse ruutmeetrisse ulatuvaid katusetöid, oleme valmis töötama.

SBS on levinum lamekatusekatte tüüp Eestis, mille paigaldamisel kasutatakse gaasipõletit. Katusekate kinnitatakse soojustatud katuse puhul aluse külge mehhaaniliselt ehk tüüblitega. Anname SBS bituumenkatuse paigaldamisel garantii alates kahest aastast.

SBS sobib eramajadele, suvilatele, suurtele ja väikestele katustele. Võite esitada ka küsimusi, mis puudutavad hüdroisolatsiooni monteerimis- ja parandustöid. Oleme võimelised leidma lahendusi erinevatele probleemidele.

sbs lamekatus teenused
ISOLEERIMINE
Vundamendi hüdroisolatsioon

Kõige levinumaks vundamentide hüdroisolatsioonimaterjaliks on bituumenrullmaterjal.

Hüdroisolatsioonitööde tegemiseks tuleb kaetavad pinnad, ette valmistada ehk aluspinnad puhastada, tasandada, nakkumise parandamiseks katta krundiga ehk praimeriga.

Praimerdatud pindadele keevitatakse bituumenrullmaterjalist (EPP) hüdroisolatsioonikiht.

HOOLDAMINE
Katuse hooldus, puhastus, remont

Katus on maja kroon, seega peaks ta laitmatult korras olema.

Paratamatult tekib aastate jooksul katustele sammal, eriti põhjakülgedele.

Liskas “viilib” jää maha katusekatte puistematerjali, paljastades sellega Päikese UV-kiirgusele, mis lühendab materjali eluiga märgatavalt.

Alati ei pea kogu katust täies ulatuses uuendama. SBS katuste eelis on, et kui on tekkinud mingi vigastus, või muu mehhaaniline viga, piisab ka väiksemast lapist mis on korralikult kinni sulatatud.

Loe SBS töödest lähemalt SIIT.

sbs lamekatus teenused

Kvaliteetne katusetöö tagab meelerahu aastateks

Võta meiega ühendust, arutame projekti läbi ning teeme korraliku töö, misjärel võid olla kindel, et katus pea kohal on korralik ning pea seetõttu murevabam.

About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.