Üle 25 aasta korralikke lamekatuseid
r dolor lorem proident commodo nisi.
Üle 25 aasta korralike lamekatuseid
©sbskatus 2020

Teenused

Ermajad, suvilad, suured ja väikesed katused

Meie jaoks ei ole ükski katus liiga väike või liiga suur. Seega, kui on vaja kas 10m2 või tuhandetesse ruutmeetrisse ulatuvaid katusetöid, olete just õigel lehel! SBS on levinum lamekatusekatte tüüp Eestis. SBS katusekatte paigaldamisel kasutatakse gaasipõletit. Katusekate kinnitatakse soojustatud katuse puhul aluse külge mehhaaniliselt e. tüüblitega. Meie ettevõte annab garantii SBS bituumenkatuse paigaldamisel alates 2-st aastast. Te võite esitada üsimusi meile, mis puudutavad hüdroisolatsiooni monteerimise- ja parandustöid, samuti erinevaid lahendusi oma probleemidele.

Vundamendi hüdroisolatsioonitööd

Kõige levinumaks vundamentide hüdroisolatsioonimaterjaliks on bituumenrullmaterjal. Hüdroisolatsioonitööde tegemiseks tuleb kaetavad pinnad ette valmistada ehk aluspinnad puhastada, tasandada, nakkumise parandamiseks katta krundiga ehk praimeriga. Praimerdatud pindadele keevitatakse bituumenrullmaterjalist (EPP) hüdroisolatsioonikiht.

Katuse hooldus ja puhastus. Katuse remont

Katus on maja kroon,seega peaks ta laitmatult korras olema.Paratamatult tekib aastate jooksul katustele sammal, eriti põhjakülgedele. Liskas “viilib” jää maha katusekatte puistematerjali, paljastades sellega Päikese UV-kiirgusele, mis lühendab materjali eluiga märgatavalt Alati ei pea kogu katust täies ulatuses uuendama. SBS katuste eelis on, et kui on tekkinud mingi vigastus, või muu mehhaaniline viga, piisab ka väiksemast lapist mis on korralikult kinni sulatatud.
SBSkatus.ee
Üle 25 aasta korralikke lamekatuseid